Jak zaplanować wycieczkę na Islandię? 3 gotowe plany podróży.

18Jak zaplanować wycieczkę po Islandii? Przedstawiam Wam propozycję trzech planów podróży z uwzględnieniem najważniejszych atrakcji turystycznych. Jak zaplanować wyjazd?

W artykule przedstawiam trzy możliwe plany wyjazdów, które przetestowałam. Wyjazd czterodniowy i pięciodniowy. Te odbyły się zimą, a więc nie ujmuję w nich jednego z moich ulubionych miejsc na Islandii, czyli gór Landmannalaugar. Oraz plan wyjazdu tygodniowego (latem).
Oczywiście to są tylko propozycje, które dadzą Wam obraz tego, jakie są odległości i w jakim tempie można zwiedzać. Z reguły staram się, by na wyjazdach się nie spieszyć. Jeśli ktoś chce jeszcze więcej zobaczyć w ciągu tygodnia, czy czterech dni, to jest to możliwe. Dla mnie w podróżach ważna jest celebracja miejsca i brak pośpiechu.

Przeczytaj cały artykuł o planowaniu wycieczki na Islandię >>>

Tu znajdziesz szczegółowy przewodnik po Islandii >>>

Zobacz post Jak zaplanować wycieczkę na Islandię? 3 gotowe plany podróży. na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Kobieta podróżująca (przeważnie) solo. Od czasu kiedy rzuciła pracę w korporacji pracuje jako freelancer. Podróżuje, pisze i fotografuje. Na B*Anita Blog pisze nie tylko o miejscach, ale również o spotkanych ludziach. Stara się udzielić subiektywnych rad dotyczących opisywanych krajów. Przeczytasz o podróżach autostopem po Europie, podróży samochodem po USA, włóczędze po Meksyku, Gwatemali, Salwadorze, Hondurasie, Nikaragui, Panamie i Kostaryce.

Could create table version :No database selected