Wyprawa rowerowa dookoła Polski w pigułce

Wyprawa rowerowa dookoła Polski w pigułce

Wyprawa rowerowa dookoła Polski to z pewnością przygoda dla ludzi, którzy kochają życie. Lub dla tych, którzy chcą je pokochać.

Trzeba jej się trochę poddać, ale wcześniej nieco zaplanować całe to przedsięwzięcie. W bieżącym poście opiszemy wiele zagadnień związanych z organizacją oraz realizacją rowerowej eskapady dookoła Polski (…)”

„(…) Rzeczy, których nie polecamy robić, a które sami namiętnie praktykowaliśmy podczas swojej podróży, to… skróty przez góry ???? Skrót przez góry w trakcie wyprawy rowerowej to taka sytuacja, kiedy patrzysz w nawigację i widząc bardzo cienką dróżkę w poprzek grzbietów górskich decydujesz się z niej skorzystać. Wbrew własnemu rozumowi myślisz sobie, że może jednak jakimś cudem tak będzie sprawniej, bo przecież pojedziesz na szagę zamiast objeżdżać masyw naokoło. Oczywiście bardzo szybko rodzaj nawierzchni albo nachylenie terenu nie pozwala na jazdę, więc z wysiłkiem podpychasz swój obładowany rower. Na drugim kilometrze zastanawiasz się czyj to był pomysł i dlaczego, ale na trzecim zapominasz, że wszystko Cię boli, bo masz taki widok, że włosy stają dęba. UWAGA: opisana sytuacja może uzależniać. Kto raz spróbuje, powtarza sprawę ???? (…)”

Więcej: → W Duecie po Świecie – Wyprawa rowerowa dookoła Polski w pigułce

Zobacz post Wyprawa rowerowa dookoła Polski w pigułce na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Prowadzimy blog W Duecie po Świecie, gdzie piszemy o wyprawach i podróżach rowerowych oraz trekkingach, sprzęcie i innych krajach.

Could create table version :No database selected