WYBRZEŻE COSTA DEL SOL, MIJAS, MARBELLA

W czasie ostatniego urlopu, który mieliśmy okazję spędzić w Hiszpanii na Wybrzeżu Costa Del Sol, staraliśmy się zobaczyć jak najwięcej. Każdego dnia odwiedzaliśmy kolejne miejscowości. Pierwszą z nich była Malaga. Następnego dnia wybraliśmy się do Mijas i Marbelli.

Mijas to niewielkie miasteczko położone na południe od Malagi. Uważane jest za jedno z najpiękniejszych miasteczek położonych na Półwyspie Iberyjskim.
Z Fuengiroli do Mijas jest zaledwie 8km. Bez problemu można dostać się tutaj autobusem w niecałe 30 minut. Zobaczcie czym urzekło nas Mijas i z czego słynie Marbella.
Zobacz post WYBRZEŻE COSTA DEL SOL, MIJAS, MARBELLA na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Pomysł na stworzenie bloga Świat widziany Okiem Alexa powstał w czasie kilkumiesięcznego stypendium w Moskwie. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Dziś Okiem Alexa: Ola - pracująca na pełen etat mama. 8 h dziennie w pracy przyklejona do komputera. Ze skłonnością do pracoholizmu. Kochająca podróże i fotografie. Odkrywająca swoje nowe zainteresowania i zamiłowanie do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Odpowiedzialna za planowanie podróży i wyszukiwanie informacji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Marcin - pełnoetatowy miłośnik wind. W podróży niezawodny GPS - genialna orientacja w terenie. Do tego niezawodny wielogodzinny kierowca. Nie może za długo siedzieć w domu, bo zaczyna go nosić ???? Z sentymentem chętnie wraca w Bieszczady. Martyna- dwulatka. Towarzysz każdej podróży. Mały aczkolwiek bardzo cierpliwy odkrywca! Agata - dopiero co do nas dołączyła. Właśnie się poznajemy i zaczynamy eksplorować wspólnie świat! Okiem Alexa to nie tylko podróże, to też powiększający się dział DZIECKO. Pokazujemy Wam rodzinne podróże, zbieramy nasze doświadczenia w zestaw mini poradników i wskazówek. Będziemy testować, sprawdzać, oceniać i oczywiście podróżować. Przyłączasz się?

Could create table version :No database selected