Co Ty wiesz o … pokonywaniu słabości.

Każdy ma swoje lęki. Każdy z nas czegoś się boi. Ciemności, jazdy samochodem, wysokości, wystąpień publicznych, zabrania głosu podczas rozmowy, wody.

Każdy ma jakieś kompleksy. Wygląd fizyczny nie taki, za duży, za mały, za szeroki, za wąski, nadwaga, brak mięśni, słaby sportowiec, kiepski w bieganiu, marny pływak.
To co z nimi robimy świadczy o tym jakimi jesteśmy ludźmi. Czy poddajemy się temu czy walczymy z tym? Można po prostu stwierdzić „Nigdy nie pokonam lęku przed wystąpieniami publicznymi” albo „Nie nauczę się pływać”. Można też podejść do tego w inny sposób „OK. Wiem, że kiepsko pływam, czy jest coś co mogę zrobić aby pływać lepiej?”.

Zobacz post Co Ty wiesz o … pokonywaniu słabości. na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Wulkan energii. Inżynier w wykształcenia, nauczycielka z przypadku podróżniczka i społecznik z zamiłowania. W 2011 wyjechała na wolontariat do Gruzji. Pracowała w lokalnej organizacji i aktywizowała młode kobiety. Po prawie 1,5 roku w Gruzji wyjechała do Chin na rok. Ostatni rok spędziła w Tajlandii w rybackiej wiosce pracując z imigrantami, uchodźcami, dziećmi, młodzieżą, osobami niepełnosprawnymi i żółwiami morskimi . A to jeszcze nie koniec. Mieszka, pracuje z tubylcami, Poznaje kraje od nieturystycznej strony. Mieszka tam, gdzie każdy chce wyjechać. O jej przygodach i życiu na emigracji możecie przeczytać na jej blogu Podróże Obieżyświatki www.podrozeobiezyswiatki.wordpress.com

Could create table version :No database selected