Welcome to Jordan, czyli jak zorganizować samodzielny wyjazd do Jordanii

Na bazie doświadczeń naszej podróży zebraliśmy garść najważniejszych informacji, które pomogą Wam przygotować własną samodzielną podróż do Jordanii. Poniżej znajdziecie informacje dotyczące wiz, transportu, cen oraz z jakimi mniej więcej kosztami przyjdzie wam się zmierzyć. I mimo, że Jordania do tanich destynacji nie należy, to na pewno do takich, które warto uwzględnić w swoich podróżniczych planach.

#1 Jak się dostać do Jordanii
My lecieliśmy z Warszawy do Ammanu liniami Turkish Airlines (z przesiadką w Stambule). Taniej podobno wychodzi, kiedy wybierzecie lot do Tel Avivu, a potem drogą lądową przekroczycie jedną z granic pomiędzy Izraelem a Jordanią. To jednak zajmuje trochę więcej czasu i właśnie czas był głównym argumentem przy wyborze lotu bezpośredniego. Za dwa bilety na lot na przełomie kwietnia i maja 2016 (kupione w lutym) zapłaciliśmy łącznie 3439 zł (podsumowanie kosztów raz jeszcze na końcu artykułu).

czytaj dalej TUTAJ

Zobacz post Welcome to Jordan, czyli jak zorganizować samodzielny wyjazd do Jordanii na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Lubimy poznawać nowe miejsca i odmienne kultury, doszukiwać się różnic i wyjaśniać je sobie. Lubimy poznawać świat przez kuchnię i smaki. I tymi wrażeniami dzielimy się z Wami.

Could create table version :No database selected