Weekend na Morawach Południowych. Internetowy poradnik.

Morawy Południowe to niesamowicie malownicza kraina, leżąca w południowo-wschodniej części Czech. Idealny region dla fotografów, rowerzystów, miłośników architektury oraz amatorów wina.

Amatorzy przyrody i fotografowie odnajdą się na zielonych aksamitnych wzgórzach (o Morawach fotograficznie pisałam TUTAJ). Miłośnicy historii i architektury w przepięknych pałacach i zamkach, a entuzjaści dwóch kółek na świetnie przygotowanych trasach rowerowych, na których ich drogi skrzyżują się z wielbicielami wina. W Morawach Południowych wyznaczono bowiem kilkaset kilometrów tras rowerowych, które biegną przez piękne winnice i pozwalają zajrzeć do winnych piwniczek ulokowanych na trasie.

Zapraszam do lektury internetowego przewodnika po Morawach, który znacznie ułatwi planowanie kilkudniowego wypadu na.

Zobacz post Weekend na Morawach Południowych. Internetowy poradnik. na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Kobieta podróżująca (przeważnie) solo. Od czasu kiedy rzuciła pracę w korporacji pracuje jako freelancer. Podróżuje, pisze i fotografuje. Na B*Anita Blog pisze nie tylko o miejscach, ale również o spotkanych ludziach. Stara się udzielić subiektywnych rad dotyczących opisywanych krajów. Przeczytasz o podróżach autostopem po Europie, podróży samochodem po USA, włóczędze po Meksyku, Gwatemali, Salwadorze, Hondurasie, Nikaragui, Panamie i Kostaryce.

Could create table version :No database selected