Wędrówki samemu vs z kimś

Samotny trekking, czy z kimś? Obie wersje wypróbowałam niedawno podczas dwóch wolnych dni od pracy. Najpierw wybrałam się na poszukiwanie wraku pociągu znajdującego się przy Function Junction – za Creekside Village i około osiem kilometrów od centrum Whistler.

Dnia następnego Susann – koleżanka z pracy – oznajmiła, że siedzi sama w domu i nudzi się. Zaproponowałam więc wyjście do Ghost Town – Miasta Duchów – które leży gdzieś przy Green Lake.

Zobacz post Wędrówki samemu vs z kimś na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Cześć! Mam na imię Marta i mam dwie pasje. No dobra, trzy. Jedna to sztuka - kocham kontemplować dzieła sztuki, podziwiać architektoniczne arcydzieła, dziwić się, oburzać, zachwycać i doszukiwać tego "co autor miał na myśli". Druga pasja jest stosunkowo młoda i wybuchła jakieś dwa lata temu. Kocham góry, a zakochałam się w nich po wejściu z nowopoznanymi na Facebooku znajomymi na szczyt Jested w Sudetach. Obie pasje połączyłam w jedno - podróżowanie. Przez pół roku mieszkałam w samym sercu gór Skalistych - Banff, gdzie miłość do gór wybuchła z całą mocą. W październiku przeniosłam się do Whistler - słynnego ośrodka narciarskiego, gdzie dalej zamierzam kontynuować swoją górską miłość.

Could create table version :No database selected