Czy warto się ubezpieczać przed podróżą?

Wiele osób pyta, czy warto się ubezpieczać przed podróżą i czy ja to robię przy każdym wyjeździe. Moja odpowiedź jest zawsze jedna. Ubezpieczenie jest dla mnie tak obowiązkowe, jak zabranie aparatu. Bez jednego i drugiego nie wyjeżdżam.

Sama wprawdzie, całe szczęście i odpukać, nie musiałam nigdy z niego skorzystać i wolałabym, żeby tak zostało. Nigdy jednak nie możemy mieć pewności, czy coś się nam nie przydarzy. Złamanie, nagła choroba, czy choćby zwykłe zatrucie.

Przeczytajcie 3 prawdziwe historie kiedy skorzystanie z ubezpieczenia okazało się konieczne i jak mogłyby się skończyć gdyby bohaterowie nie posiadali ubezpieczenia.

Przeczytaj cały tekst>>>

Zobacz post Czy warto się ubezpieczać przed podróżą? na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Kobieta podróżująca (przeważnie) solo. Od czasu kiedy rzuciła pracę w korporacji pracuje jako freelancer. Podróżuje, pisze i fotografuje. Na B*Anita Blog pisze nie tylko o miejscach, ale również o spotkanych ludziach. Stara się udzielić subiektywnych rad dotyczących opisywanych krajów. Przeczytasz o podróżach autostopem po Europie, podróży samochodem po USA, włóczędze po Meksyku, Gwatemali, Salwadorze, Hondurasie, Nikaragui, Panamie i Kostaryce.

Could create table version :No database selected