Warszawa da się lubić!!

Alexowi kiedyś się wydawało, że Warszawy nie lubi. W podstawówce był na kilkudniowej wycieczce szkolnej w stolicy i jakoś od tego czasu nie darzył specjalną sympatią tego miasta.
Jakiś czas temu Alex miał zaplanowany kilkudniowy urlop we Włoszech jednak w noc przed wylotem cały wyjazd został odwołany. Plecaki były spakowane, urlopy wzięte. Na zaplanowanie nowego planu wyjazdowego czasu prawie wcale. Po szybkim sprawdzeniu noclegów i komunikacji padło na Warszawę. Ten kilkudniowy wyjazd stanowczo zmienił pogląd Alexa na Stolicę. Od tego momentu co jakiś czas zagląda by poznawać kolejne zakątki miasta.
Warszawa kojarzy się przede wszystkim z miastem biznesu, gdzie jedzie się głównie na konferencje, targi czy w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy. Warszawa ma jednak całkiem sporo do zaoferowania turystom!
Nie bez powodu mówi się, że Warszawa da się lubić!
Także Alex poniżej przygotował zestawienie miejsc, do których w Warszawie warto zajrzeć.
Zobacz post Warszawa da się lubić!! na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Pomysł na stworzenie bloga Świat widziany Okiem Alexa powstał w czasie kilkumiesięcznego stypendium w Moskwie. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Dziś Okiem Alexa: Ola - pracująca na pełen etat mama. 8 h dziennie w pracy przyklejona do komputera. Ze skłonnością do pracoholizmu. Kochająca podróże i fotografie. Odkrywająca swoje nowe zainteresowania i zamiłowanie do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Odpowiedzialna za planowanie podróży i wyszukiwanie informacji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Marcin - pełnoetatowy miłośnik wind. W podróży niezawodny GPS - genialna orientacja w terenie. Do tego niezawodny wielogodzinny kierowca. Nie może za długo siedzieć w domu, bo zaczyna go nosić ???? Z sentymentem chętnie wraca w Bieszczady. Martyna- dwulatka. Towarzysz każdej podróży. Mały aczkolwiek bardzo cierpliwy odkrywca! Agata - dopiero co do nas dołączyła. Właśnie się poznajemy i zaczynamy eksplorować wspólnie świat! Okiem Alexa to nie tylko podróże, to też powiększający się dział DZIECKO. Pokazujemy Wam rodzinne podróże, zbieramy nasze doświadczenia w zestaw mini poradników i wskazówek. Będziemy testować, sprawdzać, oceniać i oczywiście podróżować. Przyłączasz się?

Could create table version :No database selected