Termy Bania, Białka Tatrzańska

Po mroźnym dniu nad Morskim Okiem Alex postanowił się nieco wygrzać. W okolicy Zakopanego jest kilka term/aquaparków. Między innymi aquapark w Zakopanym, Termy Szaflary, Termy Bukovina czy najbardziej znana Tatraladia na Słowacji. Po przeszperaniu Internetu i porównaniu ofert Alex zdecydował się na  Termy Bania w Białce Tatrzańskiej.

Termy Bania znajdują się zaraz koło stoku narciarskiego w Białce Tatrzańskiej. Także osoby spędzające aktywnie dzień na nartach wieczorem mogą się zrelaksować w gorących termalnych wodach.
Termy Bania podzielone są na strefy: zabaw, relaksu i saunarium. Aby przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi strefami należny przejść przez bramkę używając tego samego „zegarka” co do otwierania szafki. Na miejscu można też coś zjeść i napić się, należność zostanie nabita na nasz „zegarek”. Płatności dokonuje się przy wyjściu.
Z racji, że Alex był razem z Zenkiem i 10 miesięcznym maluchem to większość czasu spędził w strefie zabaw, która zresztą bardzo przypadła mu do gustu. Alex nawet nie przypuszczał, że taki maluch będzie szalał ponad 2h w wodzie.
Ponadto plusy i minusy, a także ceny.
Ps. Wyjatkowo Alex nie jest autorem zdjęć. Wszystkie zdjęcia pochodza z oficjalnej strony i fanpage.
Zobacz post Termy Bania, Białka Tatrzańska na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Pomysł na stworzenie bloga Świat widziany Okiem Alexa powstał w czasie kilkumiesięcznego stypendium w Moskwie. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Dziś Okiem Alexa: Ola - pracująca na pełen etat mama. 8 h dziennie w pracy przyklejona do komputera. Ze skłonnością do pracoholizmu. Kochająca podróże i fotografie. Odkrywająca swoje nowe zainteresowania i zamiłowanie do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Odpowiedzialna za planowanie podróży i wyszukiwanie informacji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Marcin - pełnoetatowy miłośnik wind. W podróży niezawodny GPS - genialna orientacja w terenie. Do tego niezawodny wielogodzinny kierowca. Nie może za długo siedzieć w domu, bo zaczyna go nosić ???? Z sentymentem chętnie wraca w Bieszczady. Martyna- dwulatka. Towarzysz każdej podróży. Mały aczkolwiek bardzo cierpliwy odkrywca! Agata - dopiero co do nas dołączyła. Właśnie się poznajemy i zaczynamy eksplorować wspólnie świat! Okiem Alexa to nie tylko podróże, to też powiększający się dział DZIECKO. Pokazujemy Wam rodzinne podróże, zbieramy nasze doświadczenia w zestaw mini poradników i wskazówek. Będziemy testować, sprawdzać, oceniać i oczywiście podróżować. Przyłączasz się?

Could create table version :No database selected