Temat rzeka – 4 River Paths, Korea Południowa

Podróżujemy na rowerach po Japonii i Korei Południowej od grudnia 2017. W Korei spędziliśmy trzy miesiące, które były bardzo różnorodne i owocne we wspaniałe wspomnienia.

Po trzech miesiącach w Korei Południowej i przejechanych 3098 kilometrach, czas na małe podsumowanie rowerowych tras. Rzec można by o tym wiele, a zwłaszcza o rzekach, wzdłuż których głównie się poruszaliśmy.

W ramach projektu 4 Rivers powstały ścieżki rowerowe wzdłuż tych głównych oraz tych mniejszych rzek, a także wzdłuż wybrzeża. Ciekawym pomysłem było zainicjowanie rowerowego systemu certyfikacji tras, gdzie do specjalnego paszportu zbiera się pieczątki z poszczególnych punktów na szlakach, po ukończeniu których otrzymuje się medal i pamiątkowe naklejki. Większość rowerowych turystów pokonuje tylko główną trasę Seul – Busan liczącą 630 km. My postanowiliśmy przejechać wszystkie szlaki, których łączna długość wynosi około 2000 km.

Zobacz post Temat rzeka – 4 River Paths, Korea Południowa na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Gandzia i Piorun - jesteśmy Poznaniakami i razem prowadzimy bloga Podróżozbiór. Aktualnie na rowerach przemierzamy Japonię i Koreę Południową, wyruszyliśmy w grudniu 2017. Na naszej stronie znajdziesz teksty również o Polsce, głównie rowerowych wypadów, ale piesze wycieczki też się znajdą. Pozdrawiamy!

Could create table version :No database selected