Tanie luksusowe noclegi w podróży. Jak to zrobić?

Myślisz, że tanie luksusowe noclegi to bujda? A co masz myśleć, jak widzisz ceny w internecie na portalach pośredników takich jak booking.com, tripadvisor.com itp., gdzie zawrotne kwoty prezentuje się  jako special offer and book now!? Nie patrz więc na te portale, chyba że chcesz pooglądać podrasowane zdjęcia i przeczytać opinie gości. Te ostatnie zresztą mogą bardzo poprawić ci humor. ;). Jedź nieostrożnie, czyli ” w ciemno”, bo ciemno może w praktyce oznaczać jasno.

Przedstawiam w tym artykule 7 praktycznych porad z przykładami z życia tj. z podróży. Na pewno ci nie zaszkodzą, a wręcz zaoszędzą rozczarowań …i wydatków. :)

 

Zobacz post Tanie luksusowe noclegi w podróży. Jak to zrobić? na blogu autora
Udostępnij

O autorze

W sylwestra 2015 roku tuż przed północą kupiłam one way ticket do Indii. Nie miałam sprecyzowanych planów. Jak zwykle chciałam przeżyć przygodę i jak zwykle mi się udało! To nie była moja pierwsza dłuższa wyprawa w pojedynkę. Wierzcie lub nie, ale debiutowałam w wieku 12 lat. Co prawda nie pojechałam wtedy daleko, bo tylko do Francji, ale była to wystarczająco egzotyczna wyprawa jak na tamte czasy i dla dziecka, które dotąd widziało same państwa, których nazwy zaczynały się od "demokratyczna", "socjalistyczna" lub "ludowa". Wtedy postanowiłam, że jak będę duża, to pojadę wszędzie. Do tej pory udało mi się zrealizować to marzenie w 1/4. I oczywiście jadę dalej! :)

Could create table version :No database selected