Szczecin na weekend

Szczecin na weekend
Czas wolny, zwłaszcza w weekendy, zwykle spędzamy poza domem. Nasi bliscy chyba już przywykli, że ciężko nas w nim zastać, bo ciągle nas gdzieś niesie. Tym razem nie mogło być inaczej. Dziewczyny zdrowe, pogoda zapowiadała się względnie ładnie, a po głowie chodził Szczecin.
Jak to często u nas bywa za szukanie noclegów zabraliśmy się na ostatnią chwilę. W środę. Wyjazd w piątek po pracy. Udało się. Nocleg jest. Można jechać.
Z Gdańska do Szczecina dzieliła nas odległość 350 km (około 5h jazdy samochodem). Wyszło niestety więcej, ze względu na dwa poważne wypadki po drodze.
Jazda z dziećmi nam nie straszna, o czym pisaliśmy ostatnio w poście Czym zająć dwulatka w podróży? Mamy to szczęście, że jak na razie wszyscy członkowie rodziny lubią podróże samochodem.Trójka z nas na pewno lubi, a czwarta nie protestuje (2 miesięczna Agatka). Nie protestuje jeśli tylko zachować jej rytm dnia, czyli około 20.00 należy zapewnić czas i warunki na aktywność.

Czy w Szczecinie jest co robić w weekend?

Jest. Zdecydowanie. Nie nudziliśmy się ani minuty.

Zobacz post Szczecin na weekend na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Pomysł na stworzenie bloga Świat widziany Okiem Alexa powstał w czasie kilkumiesięcznego stypendium w Moskwie. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Dziś Okiem Alexa: Ola - pracująca na pełen etat mama. 8 h dziennie w pracy przyklejona do komputera. Ze skłonnością do pracoholizmu. Kochająca podróże i fotografie. Odkrywająca swoje nowe zainteresowania i zamiłowanie do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Odpowiedzialna za planowanie podróży i wyszukiwanie informacji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Marcin - pełnoetatowy miłośnik wind. W podróży niezawodny GPS - genialna orientacja w terenie. Do tego niezawodny wielogodzinny kierowca. Nie może za długo siedzieć w domu, bo zaczyna go nosić ???? Z sentymentem chętnie wraca w Bieszczady. Martyna- dwulatka. Towarzysz każdej podróży. Mały aczkolwiek bardzo cierpliwy odkrywca! Agata - dopiero co do nas dołączyła. Właśnie się poznajemy i zaczynamy eksplorować wspólnie świat! Okiem Alexa to nie tylko podróże, to też powiększający się dział DZIECKO. Pokazujemy Wam rodzinne podróże, zbieramy nasze doświadczenia w zestaw mini poradników i wskazówek. Będziemy testować, sprawdzać, oceniać i oczywiście podróżować. Przyłączasz się?

Could create table version :No database selected