Syria – kraj w ruinie

Cholernie ciężko było mi się zebrać do tego posta. Bo raczej nie napisze niczego czego byście nie wiedzieli. Bo niby co odkrywczego można powiedzieć o wojnie? Że jest straszna, że giną niewinni ludzie, i że towarzyszy jej cierpienie. Czyli same banały, które nikogo juz nie ruszają.
Wystarczy, że włączycie tv, lub sprawdzicie wiadomości w necie i macie 90% szans, że zobaczycie jak zamachowiec samobójca wysadza siebie, pobliski meczet, bazar, muzeum i wszystkich ludzi wokół. Dziesiątki zabitych, setki rannych. To już nawet żaden news – to codzienność.

Zobacz post Syria – kraj w ruinie na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Nazywam się Paweł, a to jest mój blog. Moje życie zawodowe nie jest w żaden sposób związane z turystyką. Prowadzenie bloga traktuję jako hobby. Robię to dla przyjemności – nie dla pieniędzy. Dlatego mam tą wygodę, że nie muszę „produkować” kilku postów w miesiącu i pisać o rzeczach, które mnie zupełnie nie interesują. Lubię ciekawe miejsca, interesujących ludzi i dobre opowieści. Nie lubię zapychaczy, dlatego nie znajdziecie tu wpisów typu: Top 10 – najlepsze plaże na Bali Podsumowanie Roku 2018 Lista miejsc, które chcę odwiedzić przed śmiercią Zainteresowani? To zapraszam – i mam nadzieję, że zostaniecie tu dłużej.

Could create table version :No database selected