Sokolnica, Pieniny

Szczyt położony w tzw. Pieninkach czyli północno-wchodnich Pieninach środkowych. Sokolnica znajduje się na wysokości 747 m n.p.m. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Pieninach ze względu na rosnącą tam sosnę.Wejście całoroczne z miejscowości Krościenko nad Dunajcem. Ze Szczawnicy wejście możliwe jest tylko między kwietniem, a październikiem (przeprawa przez Dunaj).

 

Dziś Alex zaprasza na sporą dawkę zdjęć z tego urokliwego miejsca + krótki opis.

 

Sokolnicę Alex zdobywał ze swoim 10 miesięcznym Maluchem. Także jeśli jesteś mamą lub tatą to Alex poleca zabierać soje pociechy jak najczęściej na wycieczki krótsze i dłuższe.

Dzielmy swoją pasję z naszymi dziećmi od pierwszych dni!

Zobacz post Sokolnica, Pieniny na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Pomysł na stworzenie bloga Świat widziany Okiem Alexa powstał w czasie kilkumiesięcznego stypendium w Moskwie. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Dziś Okiem Alexa: Ola - pracująca na pełen etat mama. 8 h dziennie w pracy przyklejona do komputera. Ze skłonnością do pracoholizmu. Kochająca podróże i fotografie. Odkrywająca swoje nowe zainteresowania i zamiłowanie do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Odpowiedzialna za planowanie podróży i wyszukiwanie informacji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Marcin - pełnoetatowy miłośnik wind. W podróży niezawodny GPS - genialna orientacja w terenie. Do tego niezawodny wielogodzinny kierowca. Nie może za długo siedzieć w domu, bo zaczyna go nosić ???? Z sentymentem chętnie wraca w Bieszczady. Martyna- dwulatka. Towarzysz każdej podróży. Mały aczkolwiek bardzo cierpliwy odkrywca! Agata - dopiero co do nas dołączyła. Właśnie się poznajemy i zaczynamy eksplorować wspólnie świat! Okiem Alexa to nie tylko podróże, to też powiększający się dział DZIECKO. Pokazujemy Wam rodzinne podróże, zbieramy nasze doświadczenia w zestaw mini poradników i wskazówek. Będziemy testować, sprawdzać, oceniać i oczywiście podróżować. Przyłączasz się?

Could create table version :No database selected