Słowenia, co warto zobaczyć?

Słowenia, co warto zobaczyć?

Słowenia chodziła nam po głowie od dawna. Wszystko za sprawą dwóch dziewczyn, które gościliśmy kiedyś z Couch Surfingu. Naopowiadały nam wówczas jak u nich pięknie. Od tego czasu po głowie kołatały się myśli, że fajnie byłoby spędzić kilka dni na Słowenii. Jakoś się jednak nie składało. Gdy okazało się, że mamy do dyspozycji całkiem sporo dni urlopowych i jedziemy w tamtym kierunku, od razu było jasne, że kilka dni spędzimy właśnie na Słowenii.

Słowenia to jeden z najmniejszych krajów europejskich. Jest niewiele większa od województwo Pomorskiego! Na tej stosunkowo niewielkiej powierzchni znalazło się miejsce dla skalistych alpejskich szczytów, rozległych płaskowyży, ogromnych jaskiń, przytulnych miasteczek na wybrzeżu i przepięknych jezior. Słowenia ma całkiem sporo do zaoferowania. To idealny kierunek na kilkudniowy pobyt czy przedłużony weekend (zwłaszcza jeśli mieszkacie na południu Polski).
Zobacz post Słowenia, co warto zobaczyć? na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Pomysł na stworzenie bloga Świat widziany Okiem Alexa powstał w czasie kilkumiesięcznego stypendium w Moskwie. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Dziś Okiem Alexa: Ola - pracująca na pełen etat mama. 8 h dziennie w pracy przyklejona do komputera. Ze skłonnością do pracoholizmu. Kochająca podróże i fotografie. Odkrywająca swoje nowe zainteresowania i zamiłowanie do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Odpowiedzialna za planowanie podróży i wyszukiwanie informacji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Marcin - pełnoetatowy miłośnik wind. W podróży niezawodny GPS - genialna orientacja w terenie. Do tego niezawodny wielogodzinny kierowca. Nie może za długo siedzieć w domu, bo zaczyna go nosić ???? Z sentymentem chętnie wraca w Bieszczady. Martyna- dwulatka. Towarzysz każdej podróży. Mały aczkolwiek bardzo cierpliwy odkrywca! Agata - dopiero co do nas dołączyła. Właśnie się poznajemy i zaczynamy eksplorować wspólnie świat! Okiem Alexa to nie tylko podróże, to też powiększający się dział DZIECKO. Pokazujemy Wam rodzinne podróże, zbieramy nasze doświadczenia w zestaw mini poradników i wskazówek. Będziemy testować, sprawdzać, oceniać i oczywiście podróżować. Przyłączasz się?

Could create table version :No database selected