Śląsk – ciekawe miejsca, co warto zobaczyć?

Ostatni, podsumowujący z serii #WokołoŚląskiego! Mam nadzieję, że nieco polubiliście śląskie przez ten rok, i że czegoś ciekawego się dowiedzieliście. A jeśli do tej pory nie zdecydowaliście się na odwiedzenie śląskiego, to po lekturze tego tekstu przyjedziecie tutaj przy najbliższej okazji!

Powstało w sumie 9 tekstów o ciekawych miejscach w woj. śląskimjednak nie mówię, że to koniec. Może jeszcze wrócę z jakimś ciekawym tematem!

Cały projekt osiągnął łączny zasięg ~1 000 000 i z pewnością była to jedna z najbardziej zasięgowych, jak nie najbardziej zasięgowa (?) akcja promująca jakikolwiek polski region na polskich blogach! Jednak nie cyfry cieszą mnie najbardziej, a Wasze reakcje! Setki komentarzy, maili, wiadomości prywatnych. Z zapytaniami, z sugestiami i w końcu z licznymi podziękowaniami za wskazanie fajnych miejsc na weekend w śląskim. Nie zliczę wszystkich tych wiadomości, gdzie pisaliście, że dzięki jakiemuś tekstowi wybraliście się właśnie do województwa śląskiego. Jest to coś pięknego i mega motywującego! :)

Zobacz post Śląsk – ciekawe miejsca, co warto zobaczyć? na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Podróżuję jak najczęściej jest to możliwe. Rowerem, autostopem, tanimi liniami lotniczymi. Dzielę się przy okazji swoimi relacjami na blogu www.kolemsietoczy.pl ;)

Could create table version :No database selected