Sardynia praktycznie – ciekawe miejsca, plaże, atrakcje.

Sardynia to bez dwóch zdań niesamowicie piękna wyspa. Czas na ostatni wpis i drugi, po”transporcie na Sardynii” wpis praktyczny. Mam nadzieję, że się Wam przyda, a jeszcze większą, że dorzucicie informacje o ciekawych miejscach wartych zobaczenia na Sardynii w komentarzach. LICZĘ NA WAS! :)

Sardynia, choć na tyle, na ile ją zdążyłem zwiedzić, przypadła mi mocno do gustu. Może nie jest najtańsza, ale zaryzykuję, że jest zdecydowanie warta swojej ceny. Świetne widoki, piękne trasy, rewelacyjne plaże, które znaleźć można praktycznie z każdej strony wyspy no i wiele zabytków oraz innych ciekawych miejsc. Sardynia to miejsce, gdzie zdecydowanie jest co robić. Zarówno miłośnicy wypoczynku jak i aktywnego spędzania czasu nie będą się na Sardynii nudzić.

Żeby uściślić – zjechałem wyspę od południa po północ, wzdłuż zachodniego wybrzeża. To jemu przyjrzę się tutaj najbardziej, jednak także i kilka ciekawych miejsc na wschodzie Sardynii Wam pokażę. Miałem ambitny plan zobaczyć też i wschód, ale czasu zabrakło. Może w przyszłości.

Zobacz post Sardynia praktycznie – ciekawe miejsca, plaże, atrakcje. na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Podróżuję jak najczęściej jest to możliwe. Rowerem, autostopem, tanimi liniami lotniczymi. Dzielę się przy okazji swoimi relacjami na blogu www.kolemsietoczy.pl ;)

Could create table version :No database selected