Ronda, Andaluzja, Hiszpania.

Ronda, Andaluzja, Hiszpania.

RONDA TO NIEDUŻE ACZ NIEZWYKLE UROKLIWE MIASTECZKO W HISZPAŃSKIEJ ANDALUZJI. ZNAJDUJĄCE SIĘ NA ZACHODZIE PROWINCJI MALAGA. JEDNA Z NAJSTARSZYCH MIEJSCOWOŚCI HISZPANII. OBOK SEWILLI I GRANADY JEST JEDNYM Z NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANYCH MIAST W ANDALUZJI. DLATEGO GDY PLANOWALIŚMY URLOP NA WYBRZEŻU COSTA DEL SOL, RONDA JAKO JEDNA Z PIERWSZYCH ZNALAZŁA SIĘ NA LIŚCIE MIEJSC, KTÓRE CHCIELIŚMY ODWIEDZIĆ!

Czym wyróżnia się ta miejscowość na tle innych? Swoim położeniem, leży  bowiem pomiędzy wąwozem El Tajo, nad którym przechodzi XVIII wieczny most Puente Nuevo. Ronda została zbudowana na liczącym ponad 700m płaskowyżu!

Zobacz post Ronda, Andaluzja, Hiszpania. na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Pomysł na stworzenie bloga Świat widziany Okiem Alexa powstał w czasie kilkumiesięcznego stypendium w Moskwie. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Dziś Okiem Alexa: Ola - pracująca na pełen etat mama. 8 h dziennie w pracy przyklejona do komputera. Ze skłonnością do pracoholizmu. Kochająca podróże i fotografie. Odkrywająca swoje nowe zainteresowania i zamiłowanie do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Odpowiedzialna za planowanie podróży i wyszukiwanie informacji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Marcin - pełnoetatowy miłośnik wind. W podróży niezawodny GPS - genialna orientacja w terenie. Do tego niezawodny wielogodzinny kierowca. Nie może za długo siedzieć w domu, bo zaczyna go nosić ???? Z sentymentem chętnie wraca w Bieszczady. Martyna- dwulatka. Towarzysz każdej podróży. Mały aczkolwiek bardzo cierpliwy odkrywca! Agata - dopiero co do nas dołączyła. Właśnie się poznajemy i zaczynamy eksplorować wspólnie świat! Okiem Alexa to nie tylko podróże, to też powiększający się dział DZIECKO. Pokazujemy Wam rodzinne podróże, zbieramy nasze doświadczenia w zestaw mini poradników i wskazówek. Będziemy testować, sprawdzać, oceniać i oczywiście podróżować. Przyłączasz się?

Could create table version :No database selected