PORADNIK: Międzynarodowe prawo jazdy – gdzie jest potrzebne i jak je wyrobić?

W ostatnim czasie przyszło mi wymienić wszystkie dokumenty: paszport, dowód osobisty prawo jazdy. Pomyślałam: Skoro i tak będę biegała po studiach fotograficznych i urzędach to nadarza się doskonała okazja, by w końcu wyrobić brakujące elementy mojego wyjazdowego pakieciku papierów- MIĘDZYNARODOWE PRAWO JAZDY!

Sporo z Was zapewne myśli już o wakacyjnych podróżach więc przychodzę w pomącą praktyczną w temacie zapomnianego już dokumentu

Zobacz post PORADNIK: Międzynarodowe prawo jazdy – gdzie jest potrzebne i jak je wyrobić? na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Gdy byłam małym dzieckiem z wielkim utęsknieniem czekałam na weekend, kiedy mogłam godzinami ogladać programy krajoznawcze. Pasja poznawania świata kiełkowała we mnie, aż urosła do takich rozmiarów, że na miejscu usiedzieć nie umiałam. Mieszkałam i podróżowałam po Chinach, do których często wracam. Jednak najlepiej czuję się w Afryce Równikowej wśród prostych ludzi i dzikiej natury: między Pigmejami plemienia Batwa w Ugandzie, Masajami w Kenii, na dramatycznie niebezpieczny raftingu na Białym Nilu, z szympansami na wyspie Ngamba w Ugandzie czy gorylami górskimi w Parku Wirunga w jego kongijskiej części. W swoich pracach zajmowałam się Koreą Północną, którą już nie raz odwiedziłam.