Poradnik: Co spakować na wyprawę? – Check list!

Wybrać się w podróż zupełnie spontanicznie. Jest decyzja: JADĘ! Pod wpływem adrenaliny spakowanie walizki czy plecaka może stać się wyzwaniem.
Postanowiłam zatem podzielić się z Wami tajemnicą, co skrywają moje niezbędniki. Oczywiście ich ostateczny skład zależy od programu wyjazdu. Warto mieć jednak wypisane wszystkie rzeczy i w momencie pakowania podjąć decyzję, co na pewno się przyda, a co będzie tylko nadrabiać kilogramy. Ja jednak wychodzę z założenia, że lepiej zabrać ze sobą ciut więcej, niż tracić czas na poszukiwania brakujących rzeczy na miejscu.

Zobacz post Poradnik: Co spakować na wyprawę? – Check list! na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Gdy byłam małym dzieckiem z wielkim utęsknieniem czekałam na weekend, kiedy mogłam godzinami ogladać programy krajoznawcze. Pasja poznawania świata kiełkowała we mnie, aż urosła do takich rozmiarów, że na miejscu usiedzieć nie umiałam. Mieszkałam i podróżowałam po Chinach, do których często wracam. Jednak najlepiej czuję się w Afryce Równikowej wśród prostych ludzi i dzikiej natury: między Pigmejami plemienia Batwa w Ugandzie, Masajami w Kenii, na dramatycznie niebezpieczny raftingu na Białym Nilu, z szympansami na wyspie Ngamba w Ugandzie czy gorylami górskimi w Parku Wirunga w jego kongijskiej części. W swoich pracach zajmowałam się Koreą Północną, którą już nie raz odwiedziłam.

Could create table version :No database selected