Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny i La Defense – sprawdź, co w Paryżu może Cię rozczarować!

Kolejny piękny poranek budzi nas w Paryżu. Coraz bardziej przyzwyczajam się do takich początków dnia. Kolejki do piekarni, wspaniała kawa i pyszne croissanty. Może i nie jest to największe i najbardziej sycące śniadanie, ale potem skutecznie to nadrabiam grzesząc makaronikami :)

A później przed nami, tradycyjne już, długie spacery i odkrywanie najciekawszych i najbardziej popularnych atrakcji miasta.

Pola Elizejskie

I tak docieramy do Champs Elysees, czyli najbardziej znanej w Paryżu, prawie 2- kilometrowej alei. Zawsze myślałam o niej jako o jednej z najdroższych i najbardziej „ekskluzywnych” ulic. Pełna drogich sklepów, butików takich marek jak Louis Vitton, perfumerii, salonów samochodowych, min. Ferrari i restauracji. Francja – elegancja.

Zobacz post Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny i La Defense – sprawdź, co w Paryżu może Cię rozczarować! na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Cześć! Mam na imię Ania i jestem podróżniczym świrem. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi, nowe kultury, poglądy, smaki i zapachy. Od kilku lat realizuję powoli moje podróżnicze marzenia, których z każdym dniem przybywa mi coraz więcej

Could create table version :No database selected