Pieniny, Palenica

Po długim i „bardzo fascynującym” dniu w pracy Alex wraca myślami i sercem do ostatniego wyjazdu.

Alex naprawdę nadal istnieje, ale jeszcze nie dogaduje się na tyle ze swoim nowym aparatem żeby zrobić sobie selfie. Także albo ostry na zdjęciu jest Alex albo widoki…

W okresie noworocznym Alex wybrał się w Pieniny. Co prawda najpierw trafił do Nowego Sącza, a potem nad Morskie Oko i do Zakopanego. W którym to notabene bliski był ogłoszenia bankructwa po wizycie w kilku sklepach turystycznych. Jednak co góry to góry i wybór w sklepach jest nieporównywalnie większy w porównaniu do tego co oferują na Pomorzu. Poza tym ceny też przystępniejsze niż w nadmorskiej ofercie. Przez co Zenek kilka razy w roku wspomina, o tym że brakuje mu czegoś z ekwipunku i najlepiej byłoby wybrać się po to do Zakopanego. Jednak na całe szczęście dla rodzinnego budżetu rzadko przechodzi od słów do czynów, także Alex może zwykle sam poświęcać się jego rujnowaniu ;).
Z racji, że tak Alex pobłądził w czasie wyjazdu to na połażenie po okolicach Szczawnicy zostały mu 2 dni.
W ramach rozgrzewki padło na Palenicę.
Zobacz post Pieniny, Palenica na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Pomysł na stworzenie bloga Świat widziany Okiem Alexa powstał w czasie kilkumiesięcznego stypendium w Moskwie. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Dziś Okiem Alexa: Ola - pracująca na pełen etat mama. 8 h dziennie w pracy przyklejona do komputera. Ze skłonnością do pracoholizmu. Kochająca podróże i fotografie. Odkrywająca swoje nowe zainteresowania i zamiłowanie do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Odpowiedzialna za planowanie podróży i wyszukiwanie informacji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Marcin - pełnoetatowy miłośnik wind. W podróży niezawodny GPS - genialna orientacja w terenie. Do tego niezawodny wielogodzinny kierowca. Nie może za długo siedzieć w domu, bo zaczyna go nosić ???? Z sentymentem chętnie wraca w Bieszczady. Martyna- dwulatka. Towarzysz każdej podróży. Mały aczkolwiek bardzo cierpliwy odkrywca! Agata - dopiero co do nas dołączyła. Właśnie się poznajemy i zaczynamy eksplorować wspólnie świat! Okiem Alexa to nie tylko podróże, to też powiększający się dział DZIECKO. Pokazujemy Wam rodzinne podróże, zbieramy nasze doświadczenia w zestaw mini poradników i wskazówek. Będziemy testować, sprawdzać, oceniać i oczywiście podróżować. Przyłączasz się?

Could create table version :No database selected