Paszport latarnika, Rozewie

Alex już kilka latarni odwiedził w swoim życiu i od dłuższego czasu planował rozpocząć zbierane pieczątek do paszportu latarnika. Z racji, że teraz podróżuje z maluchem to uznał to za dobry pretekst do odbycia kolejnych wycieczek. Aktualnie pełnoetatowa praca trochę Alexa ogranicza ale weekendy pozostają do dyspozycji.
Przed planowaną wycieczką postanowił zgłębić nieco temat.
Rzecz w zasadzie nie jest w samym paszporcie, choć Alexa to właśnie interesowało, a w tym, że zbierane pieczątki w paszporcie latarnika dają możliwość uzyskania odznaki. Także samo zbieranie pieczątek i odznaka, mogą być atrakcją dla maluchów.
Odznaka Turystyczna Miłośnika Latarń Morskich BLIZA.
Są trzy stopnie wtajemniczenia…
Zobacz post Paszport latarnika, Rozewie na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Pomysł na stworzenie bloga Świat widziany Okiem Alexa powstał w czasie kilkumiesięcznego stypendium w Moskwie. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Dziś Okiem Alexa: Ola - pracująca na pełen etat mama. 8 h dziennie w pracy przyklejona do komputera. Ze skłonnością do pracoholizmu. Kochająca podróże i fotografie. Odkrywająca swoje nowe zainteresowania i zamiłowanie do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Odpowiedzialna za planowanie podróży i wyszukiwanie informacji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Marcin - pełnoetatowy miłośnik wind. W podróży niezawodny GPS - genialna orientacja w terenie. Do tego niezawodny wielogodzinny kierowca. Nie może za długo siedzieć w domu, bo zaczyna go nosić ???? Z sentymentem chętnie wraca w Bieszczady. Martyna- dwulatka. Towarzysz każdej podróży. Mały aczkolwiek bardzo cierpliwy odkrywca! Agata - dopiero co do nas dołączyła. Właśnie się poznajemy i zaczynamy eksplorować wspólnie świat! Okiem Alexa to nie tylko podróże, to też powiększający się dział DZIECKO. Pokazujemy Wam rodzinne podróże, zbieramy nasze doświadczenia w zestaw mini poradników i wskazówek. Będziemy testować, sprawdzać, oceniać i oczywiście podróżować. Przyłączasz się?

Could create table version :No database selected