Paryż – podsumowanie pobytu i zestawienie kosztów

Kilka dni w stolicy Francji minęło nam bardzo szybko. Przyszła pora na podsumowanie naszego pobytu, wrażeń i doświadczeń, jakich doznaliśmy w Paryżu. A także na to co najważniejsze, czyli na podliczenie wszystkich kosztów.

Czy warto jechać do Paryża?

Paryż to miasto, o którym marzy większość ludzi. Nieodłącznie kojarzy nam się z romantyzmem, sztuką, muzyką, kuchnią, stylem i elegancją. Ale czy to wszystko prawda? Muszę przyznać, że chyba trochę moje oczekiwania przerosły rzeczywistość. Dlatego na ogół staram się na nic nie nastawiać – żeby się nie zawieść, ale chłonąć nowe miejsce takim jakie jest. Z Paryżem to było po prostu nie możliwe. Za wiele filmów, za wiele książek i od dawna słyszanych teorii o tym najromantyczniejszym mieście Europy.

Zobacz post Paryż – podsumowanie pobytu i zestawienie kosztów na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Cześć! Mam na imię Ania i jestem podróżniczym świrem. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi, nowe kultury, poglądy, smaki i zapachy. Od kilku lat realizuję powoli moje podróżnicze marzenia, których z każdym dniem przybywa mi coraz więcej

Could create table version :No database selected