Miniatur Wunderland – made in Germany

Własny klub nocny w centrum Hamburga to świetny interes. Jesteś ustawiony do końca życia. Nie musisz się martwić przyszłością. Właściwie to nic już nie musisz…
Są jednak na świecie ludzie, którzy chcą od życia czegoś więcej niż szampana w lodówce i Porsche  w garażu.
Na pewno do tej grupy zaliczyć można Frederika i Gerrita Braun’ów – braci bliźniaków i właścicieli takiego właśnie klubu.
Był rok 2000, kiedy Frederik Braun spacerował uliczkami Zurychu. Zatrzymał się na dłużej przed witryną sklepu modelarskiego. Postał tam kilka minut, po czym zadzwonił do Gerrita – swojego brata bliźniaka i oznajmił mu, że zbudują największą makietę kolejową na świecie.

Zobacz post Miniatur Wunderland – made in Germany na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Nazywam się Paweł, a to jest mój blog. Moje życie zawodowe nie jest w żaden sposób związane z turystyką. Prowadzenie bloga traktuję jako hobby. Robię to dla przyjemności – nie dla pieniędzy. Dlatego mam tą wygodę, że nie muszę „produkować” kilku postów w miesiącu i pisać o rzeczach, które mnie zupełnie nie interesują. Lubię ciekawe miejsca, interesujących ludzi i dobre opowieści. Nie lubię zapychaczy, dlatego nie znajdziecie tu wpisów typu: Top 10 – najlepsze plaże na Bali Podsumowanie Roku 2018 Lista miejsc, które chcę odwiedzić przed śmiercią Zainteresowani? To zapraszam – i mam nadzieję, że zostaniecie tu dłużej.

Could create table version :No database selected