Maroko praktycznie – ciekawe miejsca, atrakcje, transport

Dziś zapraszam do świeżego postu praktycznego z Maroka, w którym zawarłem sporo informacji dotyczących ciekawych miejsc w Maroku, atrakcji, informacji praktycznych, transportu, cen i wielu innych rzeczy niezbędnych do podróżowania po Maroku na własną rękę.

Tekst ten liczy sobie ponad 5000 słów i próżno szukać drugiego taka obszernego o Maroko w polskim internecie! :)  Początkowo chciałem zrobić osobny wpis o ciekawych miejscach w Maroku, osobny o transporcie, osobny o cenach, kwestiach kulturowych itd. Jednak stwierdziłem, że wygodniej dla wszystkich będzie zrobić jeden obszerny tekst, który po prostu jak zwykle opatrzę spisem treści.

Maroko od wielu lat odwiedzane jest regularnie przez Polaków, jednak to dopiero ostatnie kilka sezonów, które obrodziły licznymi, tanimi połączeniami lotniczymi do Maroka sprawiły, że Maroko, moim zdaniem, coraz śmielej zaczyna konkurować turystycznie z takimi krajami jak chociażby Egipt czy Chorwacja. Może to jeszcze nie ta skala, ale jak dla mnie, jest to tylko kwestia czasu. Bo Maroko ma naprawdę bardzo dużo do zaoferowania. BARDZO!

Zobacz post Maroko praktycznie – ciekawe miejsca, atrakcje, transport na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Podróżuję jak najczęściej jest to możliwe. Rowerem, autostopem, tanimi liniami lotniczymi. Dzielę się przy okazji swoimi relacjami na blogu www.kolemsietoczy.pl ;)

Could create table version :No database selected