Malaysia, truly Asia :: Kuala Lumpur

Malaysia, truly Asia :: Kuala Lumpur w dwa dni.

Pomysł na taki oto kierunek powstał pod koniec sierpnia 2015 roku. Wtedy właśnie pojawiła się ciekawa opcja tanich biletów do Kuala Lumpur egzotycznymi liniami Air China.

Patent polegał na zakupie biletów przez francuskiego pośrednika Opodo. Przy płatności tylko jednym rodzajem karty debetowej. To nie zawsze jest proste dla nieposiadających karty wydanej przez tamtejszy bank. No i faktycznie po wielu próbach poddałem się, tym bardziej, że właśnie pakowaliśmy się do weekendowego wyjazdu do Budapesztu na zakończenie wakacji. Po powrocie z Węgier, późnym wieczorem postanowiłem sprawdzić, czy bilety w tej (dobrej! 1550 zł) cenie są jeszcze dostępne. I czy da się je może przypadkiem nabyć.

Jakie było moje zdziwienie, kiedy za pierwszym razem płatność przeszła. Tak więc za kilka minut na mailu miałem e-tixy! Moje dziewczyny nie mogły uwierzyć!

Trasę wybrałem dość ciekawą. Mianowicie wylot z Budapesztu, przesiadka w Pekinie, port docelowy: Kuala Lumpur. Natomiast droga powrotna to wylot z Singapuru, dwa dni stop-overu w Pekinie i przylot do Wiednia.

Malaysia, truly Asia :: Kuala Lumpur

Zobacz post Malaysia, truly Asia :: Kuala Lumpur na blogu autora
Udostępnij

O autorze