Majorka – poradnik praktyczny

Majorka – to Hiszpańska wyspa leżąca na Morzu Śródziemnym. Jest największą wyspą archipelagu Balearów. Leży w strefie klimatu śródziemnomorskiego – z suchym latem i opadami w zimie. Sezon turystyczny zaczyna się w kwietniu a kończy w listopadzie

Na Majorce każdy znajdzie coś dla siebie – z jednej strony piękna turkusowa woda, cudowne zatoczki i klify, z drugiej bogate pasma górskie idealne do długich wycieczek. Mnóstwo barów i dyskotek dla chętnych zabawy, ale również cichych, urokliwych zakątków dla pragnących odpoczynku i spokoju.

Przelot:

Kiedy wybieraliśmy się na Majorkę, w Polsce nie było jeszcze tak bardzo rozbudowanej siatki połączeń tanich linii podróży. Musieliśmy skorzystać z lotów czarterowych jednego z biur podróży. Dziś dostanie się tam jest o wiele prostsze i tańsze.

Z kilku polskich miast swoje loty oferuje linia Ryanair. Bilety można kupić już od 250 zł w dwie strony. Lot trwa około 3 godzin.

Zobacz post Majorka – poradnik praktyczny na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Cześć! Mam na imię Ania i jestem podróżniczym świrem. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi, nowe kultury, poglądy, smaki i zapachy. Od kilku lat realizuję powoli moje podróżnicze marzenia, których z każdym dniem przybywa mi coraz więcej

Could create table version :No database selected