Lotnisko Kijów – Boryspol

Przed podróżą, w której czeka nas przesiadka, Jacek wyszukuje informacji o danym lotnisku przesiadkowym, które mają nam pomóc przygotować się do tych kilku męczących godzin wyczekiwania. Nie jest łatwo, dlatego postanowiliśmy sami stworzyć opis lotnisk w oparciu o informacje, które pomogą wam przetrwać tych kilka godzin oczekiwania na kolejny lot. Na pierwszy cel bierzemy lotnisko Kijów – Boryspol.

Lotnisko nie jest duże. Przejdziecie je wzdłuż (bo wszerz nie ma jak) w takcie bardzo krótkiego spaceru. Sklepów również nie ma wiele. Nie liczcie więc, że zwiedzaniem zapełnicie większą część czasu oczekiwania na kolejny lot ????

Przylecieliśmy do Kijowa w szczycie przesiadkowym, ponieważ przez pierwsze godziny było na nim niezwykle tłoczno. Ciężko było o miejsce do siedzenia, wszędzie były długie kolejki (po kawę, do toalety – nawet męskiej). Po kilku godzinach, kiedy ruch się rozładował i spora część podróżnych rozleciała się w różne strony, na lotnisku zrobiło się luźniej.

Dokończ tekst TUTAJ

Zobacz post Lotnisko Kijów – Boryspol na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Lubimy poznawać nowe miejsca i odmienne kultury, doszukiwać się różnic i wyjaśniać je sobie. Lubimy poznawać świat przez kuchnię i smaki. I tymi wrażeniami dzielimy się z Wami.

Could create table version :No database selected