„Końca świata nie było”, czyli moja pierwsza książka

Końca świata nie było to jedna z niewielu książek (a może nawet pierwsza), która sprawiła, że pomyślałam Hej, przecież ja też tak mogę.”

Mój debiut to książka podróżnicza, ale przede wszystkim książka-inspiracja, która ma sprawić, że pomyślisz: „Ona dała radę, to ja też dam”. To opowieść nie tylko o podróży do świątyń Majów, na szczyty aktywnych wulkanów i wiosek zamieszkiwanych przez Garifunów, lecz także o podróży w głąb siebie, w poszukiwaniu życiowego celu i sensu istnienia, o znalezieniu własnej drogi do szczęścia, a przede wszystkim o odkrywaniu wiary w siebie i swoje możliwości.

Dowiedz się więcej o książce >>>

Kilka fragmentów opinii o książce, które mam nadzieję zachęcą was do lektury:

„Podróżowanie z Tobą sprawiło mi wiele radości, bo nie czułam między nami dystansu, który zazwyczaj pojawia się przy czytaniu książek podróżniczych. Autor-podróżnik opowiada czytelnikowi o swoich niezwykłych przygodach. Taka relacja onieśmiela. Z Twoją książką było inaczej.”

„Dla mnie przede wszystkim to inspirująca opowieść o wychodzeniu z własnej strefy komfortu. Bardziej niż walory podróżnicze, zapamiętam z tej książki jej autorkę, to, co robi i jak pokazuje, że tak naprawdę można wszystko.”

„I by na koniec dosłodzić Autorce „Końca świata nie było” obwieszczam, iż książka po przeczytaniu trafi na honorne miejsce obok Pałkiewicza, Dzikowskiej oraz Fiedlera, będzie molestowana zapewne wielokrotnie w sensie zaczytana i zaoglądana, zwał jak zwał, i by nie przedłużać bądź co bądź mojego przydługiego monologu oraz nie dręczyć czytających cytatami Abrahama L. posłużę się cytatem Benjamina Franklina: ” szczerze polecam tę lekturę dziatkom wszelakim”. Hough!”

Chcesz się zainspirować? Zajrzyj na stronę wydawnictwa Bezdroża albo do jednej z księgarni w Twojej okolicy. Jeśli natomiast masz ochotę na książkę z autografem i dedykacją, napisz do mnie: banita@banita.travel.pl

Książka do kupienia w księgarnaich i na stronie wydawnictwa Bezdroża Kup książkę>>

 

 

Zobacz post „Końca świata nie było”, czyli moja pierwsza książka na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Kobieta podróżująca (przeważnie) solo. Od czasu kiedy rzuciła pracę w korporacji pracuje jako freelancer. Podróżuje, pisze i fotografuje. Na B*Anita Blog pisze nie tylko o miejscach, ale również o spotkanych ludziach. Stara się udzielić subiektywnych rad dotyczących opisywanych krajów. Przeczytasz o podróżach autostopem po Europie, podróży samochodem po USA, włóczędze po Meksyku, Gwatemali, Salwadorze, Hondurasie, Nikaragui, Panamie i Kostaryce.

Could create table version :No database selected