Kill Your Idols

Chyba jeszcze nigdy na tym blogu żaden post nie sprawił mi tylu trudności. I wcale nie chodzi o to, że nie mam lub nie wiem o czym pisać. Wręcz przeciwnie – wątków jest po prostu za dużo…
No bo jak połączyć w zgrabną całość: wycieczkę do muzeum w Berlinie, ranking Lonely Planet (w którym Berlina wcale nie ma), aukcję na Ebay’u, drukarkę 3D i sytuację na Bliskim Wschodzie w taki sposób żeby dało się to przeczytać – i to ze zrozumieniem?
Sami widzicie, że może być ciężko. Ale spróbujmy – może coś z tego wyjdzie.
Wszystko zaczęło się w Muzeum Pergamońskim w Berlinie. Mają tam całkiem niezłe zbiory sztuki sumeryjskiej, babilońskiej i asyryjskiej. Co prawda w znacznej mierze weszli w ich posiadanie nielegalnie, ale jak zwykł mawiać Lech Wałęsa: „Zwycięzców się nie sądzi”.

Zobacz post Kill Your Idols na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Nazywam się Paweł, a to jest mój blog. Moje życie zawodowe nie jest w żaden sposób związane z turystyką. Prowadzenie bloga traktuję jako hobby. Robię to dla przyjemności – nie dla pieniędzy. Dlatego mam tą wygodę, że nie muszę „produkować” kilku postów w miesiącu i pisać o rzeczach, które mnie zupełnie nie interesują. Lubię ciekawe miejsca, interesujących ludzi i dobre opowieści. Nie lubię zapychaczy, dlatego nie znajdziecie tu wpisów typu: Top 10 – najlepsze plaże na Bali Podsumowanie Roku 2018 Lista miejsc, które chcę odwiedzić przed śmiercią Zainteresowani? To zapraszam – i mam nadzieję, że zostaniecie tu dłużej.

Could create table version :No database selected