Polska na weekend – Kazimierz Dolny

Myśląc o podróżach najczęściej mamy w głowie wyjazdy zagraniczne, a przecież w naszym kraju jest tyle fantastycznych miejsc wartych odwiedzenia. Nie dość, że są bardziej dostępne dla większości, to w dodatku nie wymagają tak dużego planowania i organizacji. Nie trzeba poświęcać czasu na wyszukiwanie biletów lotniczych, wystarczy wsiąść w samochód, pociąg czy autobus i spontanicznie wybrać się gdzieś na weekend.

Jednym z miejsc, do których często wracam jest Kazimierz Dolny. Miasto położone jest w województwie Lubelskim i oddalone o około 2 godziny drogi od Warszawy. Jest jedną z najbardziej znanych miejscowości turystycznych zarówno w Polsce jak i za granicą i jednym z najbardziej klimatycznych i urzekających miejsc w naszym kraju.

Zobacz post Polska na weekend – Kazimierz Dolny na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Cześć! Mam na imię Ania i jestem podróżniczym świrem. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi, nowe kultury, poglądy, smaki i zapachy. Od kilku lat realizuję powoli moje podróżnicze marzenia, których z każdym dniem przybywa mi coraz więcej

Could create table version :No database selected