Kanada oczami Sary

Sary dłuższa przygoda z Kanadą rozpoczęła się w miejscowości Yellowknife, która jest stolicą oraz jedynym miastem w Terytoriach Północno – Zachodnich. Od kilku lat, wraz ze swoim mężem, prowadzi blog Clumsy and Stupid na którym opisują ich kanadyjskie życie i podróże po świecie. Uwierzcie mi, że mają o czym pisać! Od jakiegoś czasu śledzę ich blogowe poczynania i kiedy Sara dała mi znać, że będzie w Toronto bez mrugnięcia okiem zgodziłam się na spotkanie, które zakończyło się wywiadem na temat Kanady widzianej jej oczami.

O tym jak Sara znalazła się na dalekiej północy, jak wyglądało jej życie w Yellowknife oraz gdzie nogi poniosły ją obecnie dowiecie się z kolejnego wywiadu z serii „Kanada oczami Polaków”. Mam nadzieję, że po tym wywiadzie zapragniecie zobaczyć tą nieodkrytą część Kanady!

Zobacz post Kanada oczami Sary na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Szść lat temu postanowiłam zamknąć swoje, dosyć, poukładane życie w Polsce i przez rok pomieszkać w kraju który ludziom kojarzy się z zimnem, liściem klonowym i pięknymi krajobrazami. Moją przygodę z Kanadą rozpoczęłam w Edmonton, skąd po trzech tygodniach, przeniosłam się do Toronto, gdzie dalej mieszkam. Ciągle szukam nowych wrażeń i bodźców. Jestem uzależniona od podróżowania, fotografowania, a moja lista rzeczy do zrobienia rośnie z każdym dniem. Zapraszam do polubienia 6757km na facebooku i śledzenia co dzieje się w Kraju Klonowego Liścia. A dzieje się sporo! Monika

Could create table version :No database selected