Jak zarezerwować bilet na Alhambrę

Mieszkam w Granadzie, dlatego często piszą do mnie osoby, które chcą tu przyjechać i zwiedzić Alhambrę. Informują o trudnościach jakie mają z rezerwacją biletów. Konieczność robienia tego wcześniej, bo potem wejściówek brak (no a jak!). Gdzie są te kasy i biletomaty? Mega kolejki. Bałagan w internecie. Brak konkretnej informacji. Skomplikowana strona do rezerwacji. A która to jest? Błędy na stronie. Strona nie działa! Jak zmienić język? Nie każdą kartą kredytową da się zapłacić, choćby dlatego, że jest… polska. Istny bałagan i stres zamiast przyjemności jaką powinno być zwiedzanie. Zgadza się! To wszystko się zdarza. Alhambra ma poplątany system rezerwacji. Cały czas coś robią by go usprawnić, ale nadal nie jest doskonały.

Byłam na Alhambrze nie raz. W ciągu kilku lat proces rezerwacji się zmieniał. Przyznam, że wtedy był jeszcze większy burdel.

Postanowiłam dla Was sprawdzić jak to działa na obecną chwilę. Doinformować się, zarezerwować bilety dla moich tegorocznych gości, posłuchać o ich doświadczeniu, o tym jak sami sobie poradzili. Podać Wam praktyczne informacje co zrobić, jak wygrać z trudnościami i w końcu kupić ten bilet.

Zobacz post Jak zarezerwować bilet na Alhambrę na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Niepoprawna Polka na styku dwóch kontynentów i kultur. Na codzień mieszka na południu Hiszpanii w Granadzie pod Alhambrą skąd podróżuje do Maroka. Absolwentka kierunku artystycznego, graficzka, blogerka marząca także o pracy przy europejskich projektach z dziedziny kultury. Prowadzi bloga podróżniczo – lifestylowego Kropla Arganu.

Could create table version :No database selected