Izrael – Informacje praktyczne

Nie ma nic lepszego, pełnego przygód, wypałów i niewypałów jak spontaniczne wyjazdy. Pierwszym był Izrael, który okazał się wręcz BOMBOWY. I to dosłownie. Nigdy bym nie pomyślała, że znajdę się w środku wojny, na szczęście w kraju, które jak żadne inne jest przygotowane na tego typu „atrakcje”. (TUTAJ znajdziesz opis rakietowego pobytu w Izraelu).

Czas Polskich wakacji nie zawsze gwarantuje wymarzoną pogodę. Jest teraz połowa lipca, za oknem nie wiadomo, czy to lato czy to jesień, Ani gorąco, ani zimno. Raczej parno i duszno z wieczną zagwozdką co założyć, bo i deszcz w każdej chwili może spaść.

Już dłużej nie wytrzymam! Kupuje bilety i lecę! Jak zwykle na spontanie wybieram Izrael.

Zobacz post Izrael – Informacje praktyczne na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Gdy byłam małym dzieckiem z wielkim utęsknieniem czekałam na weekend, kiedy mogłam godzinami ogladać programy krajoznawcze. Pasja poznawania świata kiełkowała we mnie, aż urosła do takich rozmiarów, że na miejscu usiedzieć nie umiałam. Mieszkałam i podróżowałam po Chinach, do których często wracam. Jednak najlepiej czuję się w Afryce Równikowej wśród prostych ludzi i dzikiej natury: między Pigmejami plemienia Batwa w Ugandzie, Masajami w Kenii, na dramatycznie niebezpieczny raftingu na Białym Nilu, z szympansami na wyspie Ngamba w Ugandzie czy gorylami górskimi w Parku Wirunga w jego kongijskiej części. W swoich pracach zajmowałam się Koreą Północną, którą już nie raz odwiedziłam.

Could create table version :No database selected