IRAN: Subiektywny przewodnik po przewodnikach

Jeśli chodzi o Iran, warto wcześniej co nieco o tym kraju się dowiedzieć i zapoznać z panującymi regułami.

Są tacy, co przed wyjazdem szukają informacji o danym kraju wyłącznie w Internecie. Inni kupują i czytają wszystko, co o celu wyjazdu się ukazało. Niektórzy idą na żywioł i wolą nie mieć żadnych wyobrażeń, a na miejscu działają spontanicznie i bez planu.

Literatura dotycząca Iranu jest bardzo bogata. Dla tych, którzy nie mają ambicji studiować jej dogłębnie i planują zakup jedynie jednego przewodnika, przedstawiam moje opinie na temat dostępnych na polskim rynku przewodnikowych pozycji o Iranie. Być może ułatwią wybór.

Zobacz post IRAN: Subiektywny przewodnik po przewodnikach na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Jestem dziennikarką, podróżniczką i pilotką wycieczek. Publikuję w prasie podróżniczej, o tematyce górskiej i rowerowej oraz serwisach internetowych. Prowadzę blog www.barswiat.pl, gdzie promuję aktywną turystykę rodzinną. Współpracuję z firmami z branży outdoor. Organizuję pokazy podróżnicze. Odwiedziłam już prawie wszystkie kraje w Europie, podróżowała po Azji, była w Ameryce Północnej i Afryce, ale niezmiennie fascynuje mnie szeroko pojęty „Wschód”. Jako pilotka specjalizuję się w wyjazdach do Gruzji, Armenii i Iranu.

Could create table version :No database selected