Foto migawki z Blue Lagoon (Comino)

Kaprys wczasowicza – tak bym określiła nasz wypad na błękitną lagunę Comino. Nie planowaliśmy w ogóle tam zaglądać. Tak nas nagle naszło – kupiliśmy bilety po 15 euro od osoby, wsiedliśmy do motorówki i wylądowaliśmy na tej malowniczej wysepce. Spędziliśmy na niej ledwo godzinę i wracaliśmy na Gozo, które było celem naszej wycieczki na ten dzień. Ot taki kaprys. Dosyć drogi jak za godzinną wycieczkę.

Leżenie na plaży to nie nasz klimat dlatego dosyć szybko ewakuowaliśmy się z wyspy. Ale jeśli Wy preferujecie taką formę spędzania czasu to na Comino znajdziecie zarówno małe piaszczyste plaże, miejsce na skałach na rozłożenie swojego ręcznika, ale przede wszystkim przejrzystą, lazurową wodę. Jest też zaplecze sanitarne z publiczną toaletą. Jest też kilka budek z gastronomią, w których kupicie nie tylko frytki, ale również kolorowe drinki z palemką. Jedyną niedogodnością jest głośna muzyka, którą raczyć Was będą ci, którzy postanowili spędzić czas na swojej motorówce oraz ci na plaży – kompletnie nic sobie nie robiąc z mieszania się dźwięków.

Zapraszam do obejrzenia foto relacji z Blue Lagoon – TUTAJ

Zobacz post Foto migawki z Blue Lagoon (Comino) na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Lubimy poznawać nowe miejsca i odmienne kultury, doszukiwać się różnic i wyjaśniać je sobie. Lubimy poznawać świat przez kuchnię i smaki. I tymi wrażeniami dzielimy się z Wami.

Could create table version :No database selected