Dubai Mall – zakupy w największym centrum handlowym na świecie!

Dubaj jest siedzibą jednych z największych i najbardziej imponujących galerii handlowych świata. Większość z nich sprzedaje te same produkty, które mamy dostępne w Polsce, a w dodatku, co może być zaskoczeniem, w podobnych cenach. To jednak wyjątkowe miejsca ze względu na atmosferę, architekturę, artystyczne dekoracje, przepych i niewiarygodny rozmach.

Najbardziej popularnym i zarazem największym centrum hadlowym Dubaju jest Dubai Mall. Swoją wielkością objąłby 50 boisk piłkarskich. Przez dwa lata z rzędu bił rekordy najczęściej odwiedzanych centrów handlowych świata, ale także zostawiał w tyle inne popularne atrakcje turystyczne na świecie, jak np. wodospad Niagara. Ten olbrzymi kompleks składa się nie tylko z licznych sklepów (a jest ich ponad 1 200) i restauracji (około 120), ale także hoteli i części rozrywkowych, takich jak Dubai Aquarium & Underwater Zoo, kino z 22 salami, centrum gier, czy olimpijskiej wielkości lodowisko.

Zobacz post Dubai Mall – zakupy w największym centrum handlowym na świecie! na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Cześć! Mam na imię Ania i jestem podróżniczym świrem. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi, nowe kultury, poglądy, smaki i zapachy. Od kilku lat realizuję powoli moje podróżnicze marzenia, których z każdym dniem przybywa mi coraz więcej

Could create table version :No database selected