Cudze chwalicie … . Las Bukowy w kolorach jesieni.

Nie zawsze musi być gejzer aby było pięknie. Nie zawsze musi być Papuas aby było oryginalnie. Nie zawsze musi to być miejsce, gdzie nikt przed nami nie postawił stopy.

Czasami coś może być bliskie, a piękne i oryginalne. Czasami wystarczy wyjść tylko z domu. My mamy takie piękne miejsce. Blisko Wrocławia. Zapraszamy do Lasu Bukowego.

Miejsce to jest piękne o każdej porze roku, ale zdecydowanie najpiękniejsze jesienią. Położone w sercu Trzebnicy, przy dawnym kompleksie zdrojowo – uzdrowiskowym, którego budowę rozpoczęto jeszcze w XIX wieku.

Zabudowania i infrastruktura dawnego uzdrowiska, które cieszyło się wielką popularnością wśród mieszkańców ówczesnego Breslau, przetrwały w niewielkim stopniu, ale rewitalizacja tego miejsca postępuje z sukcesami od kilku lat. I teraz dla nas, mieszkańców Wrocławia (oraz oczywiście Trzebnicy), ma szansę stać się ono celem weekendowych wypadów i sesji fotograficznych w różnych porach roku.

Zobacz post Cudze chwalicie … . Las Bukowy w kolorach jesieni. na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Cześć! Jestem kobietą, matką, żoną, pracowniczką korporacji i od niedawna blogerką (co nie przestaje zadziwiać bliższej i dalszej rodziny). Mój mąż robi te wszystkie piękne zdjęcia i razem opisujemy nasze rodzinne podróże odbywane w chwilach wykradanych z codziennego kieratu, a każdy post pozwala nam przeżywać je od nowa. Mamy nadzieję, że uda nam się podzielić się tą przyjemnością z Wami. Joanna & Jacek