CO ZOBACZYĆ NA FLORYDZIE W 3 DNI

Na Florydę mogliśmy przeznaczyć zaledwie 3 dni naszej wyprawy, więc tempo było zabójcze. Jeśli Wy też macie ograniczenia czasowe na miejscu, to sprawdźcie w naszym wpisie, co zrobić i zobaczyć na Florydzie i w okolicach Miami w 3 dni.

My wylądowaliśmy w Miami, wracając z dłuższych wakacji w Hawanie na Kubie. Po przewertowaniu rekomendacji i przewodników zaplanowaliśmy nasz program zwiedzania Florydy. Ze względu na ograniczenia czasowe potrzebowaliśmy porządnej selekcji. Po fakcie musimy przyznać, że każdy punkt wycieczki był trafiony w dziesiątkę. Poznajcie naszą, subiektywną listę atrakcji Florydy, przede wszystkim okolic Miami. Punkty rozwijamy w pełnym wpisie, który znajdziecie na naszym blogu podróżniczo-kulinarnym www.obiezysmak.pl!

Wyruszcie w podróż w kosmos

Przywitajcie się z aligatorem

Zobaczcie miasto z łodzi pirackiej

Poopalajcie się na South Beach

Obkupcie się w outlecie Dolphin Mall

 

FLORYDA W 3 DNI – TEGO NIE MOŻECIE PRZEOCZYĆ

 

/ wakacje na florydzie / wakacje w miami / wyjazd na florydę / wyjazd do miami /ciekawostki floryda / ciekawostki miami / atrakcje w miami / atrakcje na florydzie / turystyka na florydzie / turystyka w miami / co robić na florydzie / co robić w miami / co zwiedzać na florydzie / co zwiedzać w miami / co zobaczyć na florydzie / co zobaczyć w miami / ciekawe miejsca na florydzie / ciekawe miejsca w miami / floryda / usa / ameryka północna / stany zjednoczone ameryki północnej / miami beach / plaże florydy / plaże w miami / miami beach / zwiedzanie florydy / zwiedzanie miami / pobyt na florydzie / pobyt w miami /

Zobacz post CO ZOBACZYĆ NA FLORYDZIE W 3 DNI na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Could create table version :No database selected