Bożenka opowiada nam o życiu na greckiej wyspie

Bożenka. Nasze pierwsze wrażenie gdy ją spotkaliśmy – uśmiechnięta od ucha do ucha, kontaktowa, wszędzie wokół siebie roztacza aurę optymizmu. Typ osoby, którą po prostu chce się poznać.

Od 24 lat mieszka w Grecji, na wyspie Zakynthos. Od pięciu pracuje jako przewodnik po greckich wyspach. Jak sama mówi, los się do niej niesamowicie uśmiechnął. Parała się różnymi zawodami. Gdy akurat siedziała na straganie z własnymi wyrobami, zła że nikt nic nie kupuje, podeszła do niej rosyjska pilotka i powiedziała, że pewne biuro podróży szuka Polki do prowadzenia wycieczek. Poszła na rozmowę i od wejścia spodobała się swojej nowej szefowej. Kilka dni później, mimo wielu obaw, pojechała na swoją pierwszą wycieczkę.

Dzisiaj bardzo lubi swoją pracę. Nic dziwnego. Ze swoim charakterem, codziennie zachwyca swoich turystów nie tylko wiedzą, anegdotami, ale też własną osobą. Nas urzekła na tyle, że za jej pozwoleniem, zrobiliśmy o niej 3-odcinkowy miniserial, gdzie oprowadza nas po swojej wyspie i opowiada… no właśnie, o tym poniżej:

Zobacz post Bożenka opowiada nam o życiu na greckiej wyspie na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Could create table version :No database selected