Beskidy na weekend – gdzie jechać na rower, ciekawe miejsca?

Na majówkę pogoda nie była zbyt łaskawa, jednak idzie ku lepszemu! Po ostatnich majówkowych propozycjach na aktywną wycieczkę, tym razem kolejna propozycja wycieczki po Polsce. Propozycja bardzo interesująca i niesamowicie widokowa. Zapraszam na rower w Beskid Sądecki, Wyspowy i Niski!

Faktem jest, że na wyjeździe tym byliśmy na jesień, bo wtedy też zlecono mi stworzenie materiałów. Jednak nic to zasadniczo nie zmienia, czyż nie? :) Góry jakie były wtedy, takie są teraz – słońce jak świeciło tak świeci (oby!), ścieżki i trasy rowerowe w niezmiennej formie czekają w Beskidach na wszystkich szukających odrobiny relaksu amatorów aktywnego wypoczynku. W sam raz na 2-3 dniowy wyjazd rowerowego.

Dawno tego typu relacji z drogi już nie było. Stęskniłem się bardzo. Opiszę szczegółowo gdzie jechaliśmy, co widzieliśmy no i po co chcielibyśmy jeszcze wrócić. Napiszę jak wygląda nasza wycieczka rowerowa przez Beskidy, które fragmenty polecamy, a które sugerujemy ominąć na rzecz innych. No i najważniejsze – co warto zobaczyć w tej części Małopolski. Przedstawię kilka ciekawych miejsc i ich historii. Ale na początek mapa obrazująca naszą wycieczkę rowerową.

Zobacz post Beskidy na weekend – gdzie jechać na rower, ciekawe miejsca? na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Podróżuję jak najczęściej jest to możliwe. Rowerem, autostopem, tanimi liniami lotniczymi. Dzielę się przy okazji swoimi relacjami na blogu www.kolemsietoczy.pl ;)

Could create table version :No database selected