Barcelona – ciekawe miejsca, co warto zobaczyć?

„Zapraszam do Barcelony! Hm. Ale w sumie to po co?” – pomyślałem. Nie bardzo wiedziałem co o tej całej Barcelonie napisać. Przecież już wszystko napisano. Czuję się ostatnim blogiem podróżniczym, ostatnim w tej części galaktyki, który o Barcelonie cokolwiek pisze. A jednak napisałem. I to jeden z najobszerniejszych tekstów ostatnimi czasy…

Aktualizacja: listopad 2017

Zwiedzanie Barcelony…

Był to wyjazd wyjątkowy, kompletnie inny niż wszystkie do tej pory. Z rodzicami. Zawsze chciałem zabrać gdzieś rodziców, a że marzyła Im się Barcelona, to wybór jak najbardziej naturalny. Zwłaszcza, że całkiem niedrogie połączenia można dorwać z Katowic (Pyrzowic).

Tak więc kupiłem bilety, ogarnąłem cały plan wycieczki po Barcelonie i okolicach, spakowaliśmy plecaki i w drogę. Dodatkowo bardzo zależało mi, aby nie jechać busem, a lecieć samolotem, gdyż Mama ostatnio leciała dawno temu, Tata zaś nigdy!

Zobacz post Barcelona – ciekawe miejsca, co warto zobaczyć? na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Podróżuję jak najczęściej jest to możliwe. Rowerem, autostopem, tanimi liniami lotniczymi. Dzielę się przy okazji swoimi relacjami na blogu www.kolemsietoczy.pl ;)

Could create table version :No database selected