Alanya (Turcja) z biurem podróży – atrakcje na miejscu.

Alex jak do tej pory był na jednej wycieczce z biurem podróży. Choć zazwyczaj preferuje wypoczynek organizowany samodzielnie, to musi przyznać, że taka odmiana mu nie zaszkodziła.
Wielu osobom wyjazd z biurem podróży kojarzy się z tygodniowym leżeniem na plaży. Oczywiście tak też można! Nie trzeba iść nawet na plażę, bo chyba każdy hotel dysponuje basenem i leżakami ;)
Alex nie jest jednak zwolennikiem tego typu wypoczynku. Po około 15 minutach leżenia dostaje odleżyn, słońce go razi, a piasek gryzie.
Alanya, oferta all-inclusive. I co dalej?
Na pewno biuro z którym się wybraliście zaproponuje Wam wycieczki fakultatywne. Niemniej jednak Alex poleca przejść się po mieście i sprawdzić oferty lokalnych biur. W dużych kurortach często bez problemu znajdziecie wycieczki z przewodnikiem mówiącym w j.polskim.

 

Z jakich atrakcji możemy skorzystać?
Chcesz się dowiedzieć? Zajrzyj do Alexa :)
Zobacz post Alanya (Turcja) z biurem podróży – atrakcje na miejscu. na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Pomysł na stworzenie bloga Świat widziany Okiem Alexa powstał w czasie kilkumiesięcznego stypendium w Moskwie. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Dziś Okiem Alexa: Ola - pracująca na pełen etat mama. 8 h dziennie w pracy przyklejona do komputera. Ze skłonnością do pracoholizmu. Kochająca podróże i fotografie. Odkrywająca swoje nowe zainteresowania i zamiłowanie do wszelkiego rodzaju robótek ręcznych. Odpowiedzialna za planowanie podróży i wyszukiwanie informacji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca. Marcin - pełnoetatowy miłośnik wind. W podróży niezawodny GPS - genialna orientacja w terenie. Do tego niezawodny wielogodzinny kierowca. Nie może za długo siedzieć w domu, bo zaczyna go nosić ???? Z sentymentem chętnie wraca w Bieszczady. Martyna- dwulatka. Towarzysz każdej podróży. Mały aczkolwiek bardzo cierpliwy odkrywca! Agata - dopiero co do nas dołączyła. Właśnie się poznajemy i zaczynamy eksplorować wspólnie świat! Okiem Alexa to nie tylko podróże, to też powiększający się dział DZIECKO. Pokazujemy Wam rodzinne podróże, zbieramy nasze doświadczenia w zestaw mini poradników i wskazówek. Będziemy testować, sprawdzać, oceniać i oczywiście podróżować. Przyłączasz się?

Could create table version :No database selected