7 pomysłów na majówkę!

Hej! Czy właśnie zastanawiasz się co robić w majówkę? Oto kilka propozycji…

1. Daj się ponieść przygodzie i weź udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Autostopowych! Są to coroczne zawody – zwycięża zespół, który pierwszy dotrze autostopem na metę. Poza kwestią konkurencji, liczy się przygoda! Trasa w tym roku to Sopot – Zadar.

2. Zbierz ekipę i wybierz się na jedyny w swoim rodzaju event piknikowo-festiwalowy, czyli vappu w Helsinkach! Alternatywa dla powyższych MMA, coś bardziej chillowego i hucznie obchodzonego, niczym egzotyczny karnawał w niepozornej, nordyckiej Finlandii. Poza samym świętem, jest to okazja do spróbowania fińskiej sauny i zwiedzenia stolicy kraju.

3. Poczuj lato na Costa Brava i spędź majowy weekend pod palmami! Poza widokiem na morze, czas umilą kolorowe drinki oraz rytmy salsy i flamenco. W tym rejonie, najbardziej turystycznym miejscem jest Lloret de Mar, ale wokół jest także Tossa de Mar, Blanes, Calella, kilka innych miejscowości i… wspaniała Barcelona!

4. Daj się porwać przystojnemu Włochowi na przejażdżkę vespą po pięknej Italii… Propozycja uzależniona od zaproszenia potencjalnego Włocha, który weźmie ów bohaterkę sytuacji na wspólną majówkę. Poza czasem we dwoje, inne atuty to inspirujące widoki w drodze, bo gdziekolwiek się ruszysz, to Włochy ujmują urokiem. Przy okazji, będzie można skosztować włoskiej kuchni, w tym najlepszej pizzy na świecie!

5. Wanderlust w Pradze, czyli błądzenie po uliczkach Starego Miasta, połączone z degustacją piwa w odkrywanych pubach. Nuda podczas wypoczynku nie grozi, w Pradze jest co zwiedzić i gdzie przyjemnie spędzać wieczory ;)

6. Zbierz mocną ekipę i wyruszcie na rowery! Opcja dla aktywnych, którzy lubią się umęczyć na maxa, by poczuć, że biorą życie pełnymi garściami! Pomysł jest zatem taki, by pedałować aż do Wiednia. Warto się przejechać, by zobaczyć stolicę Austrii, która zza uliczek odsłania niezwykłe okazałości… (ekstra) klasa!

7. Spędź czas samotnie w domu, oglądając „Amelię” z butelką wina… Masz dosyć otaczającego świata i jedyne o czym marzysz to odciąć się, spać i oglądać filmy? A więc, zrób domowy popcorn i weekend jest Twój…

Zobacz post 7 pomysłów na majówkę! na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Could create table version :No database selected