30+ krajów: ciekawe miejsca, natura, lokalna kuchnia, kultura & atrakcje

Urlopy już zaplanowane? Czy jeszcze nie wiecie gdzie się ruszyć w tym roku? A może w te wakacje pasujecie, ale rozmyślacie, gdzie by tu wyjechać… za rok, może dwa?:) Niezależnie na którym etapie planowania wyjazdu jesteście, chcielibyśmy Was zarazić dawką NIESAMOWITYCH inspiracji na wakacyjne kierunki od ludzi, dla których podróże to pasja. Włażą we wszystkie zakamarki i często odkrywają miejsca, których próżno szukać w przewodnikach. Bierzcie, czytajcie i główkujcie, czy lepiej wybrać magiczne Bieszczady, tropikalne Filipiny, kolorowy Meksyk, czy zróżnicowane wyspy greckie.

Wpis ten traktujemy również jako porządną bazę kierunków podróżniczych po całym świecie, do której sami będziemy zaglądać, gdy w przyszłości będziemy planować swoje wakacje (jeszcze ponad rok w podróży nas czeka, ale to nieważne! ;p). Ludzie, którzy Wam i nam opowiadają dziś o tych wszystkich krajach w większości mają spore doświadczenie w podróżowaniu i często spędzili w opisywanych przez nich miejscach dłuższy czas (albo w nich mieszkają/mieszkali) i nieźle wsiąkli w ich klimat i kulturę. Także szukajcie w spisie kraju, do którego już kupiliście bilety i sprawdźcie co możecie ciekawego w nim zobaczyć, a jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie wyjechać to mamy nadzieję, że ten wpis pomoże Wam wybrać kierunek:)

Żeby już nie przedłużać – pogrupowaliśmy kraje i regiony tak, żeby łatwiej Wam było się odnaleźć w tym gąszczu niesamowitych miejsc. Klikając na nazwy regionów/państw możecie przeczytać relację z nich na blogach podróżników, którzy je opisują.

Zobacz post 30+ krajów: ciekawe miejsca, natura, lokalna kuchnia, kultura & atrakcje na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Agata i Olgierd STO. Postanowiliśmy spędzić trochę czasu na podróżach po Azji i Nowej Zelandii.

Could create table version :No database selected