3 alternatywne atrakcje turystyczne w Chiang Mai

Liczne świątynie, farmy słoni, treking po dżungli, lekcje gotowania. Każdy kto był w Chiang Mai chyba to zaliczył. tak jak ja w styczniu 2014, gdy byłam tu pierwszy raz.

Nigdy nie sądziłam, że wrócę do Tajlandii, ale z Azją już tak jest, że jak się tu raz przyjedzie to się wraca. Udało mi się znaleźć pracę, która łączy moje zainteresowania i pasje m.in. podróże. Zatem 2 miesiące będę mieszkała w Chaing Mai. Jestem już prawie w połowie mojego pobytu bo właśnie stukają mi 3 tygodnie. Gdzie ten czas się podział?  Ale co ja tutaj w zasadzie robię? Pracuję jako mentor i lider na międzynarodowych obozach dla młodzieży. W zespole jest na 3 obcokrajowców i 4 Tajów, którzy najlepiej znają to miejsce. Daje to dużo możliwości na poznawanie Tajlandii od trochę innej strony niż backpackerska. Zatem 3 miejsca, które udało mi się zobaczyć a nigdy wcześniej bym o nich nie pomyślała:

Zobacz post 3 alternatywne atrakcje turystyczne w Chiang Mai na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Wulkan energii. Inżynier w wykształcenia, nauczycielka z przypadku podróżniczka i społecznik z zamiłowania. W 2011 wyjechała na wolontariat do Gruzji. Pracowała w lokalnej organizacji i aktywizowała młode kobiety. Po prawie 1,5 roku w Gruzji wyjechała do Chin na rok. Ostatni rok spędziła w Tajlandii w rybackiej wiosce pracując z imigrantami, uchodźcami, dziećmi, młodzieżą, osobami niepełnosprawnymi i żółwiami morskimi . A to jeszcze nie koniec. Mieszka, pracuje z tubylcami, Poznaje kraje od nieturystycznej strony. Mieszka tam, gdzie każdy chce wyjechać. O jej przygodach i życiu na emigracji możecie przeczytać na jej blogu Podróże Obieżyświatki www.podrozeobiezyswiatki.wordpress.com

Could create table version :No database selected