Elektronika podróżnika

Trudno sobie wyobrazić współcześnie podróże bez arsenału sprzętu różnorakiego. Nawet jeśli jest się ich sceptykiem to dam sobie rękę uciąć, że przynajmniej jedno z wymienionych przeze mnie poniżej urządzeń znajdzie się w bagażu niejednego odkrywcy.

Oto zbiór przydatnych gadżetów, które w trakcie podróży pomogą nam szukać informacji, dzielić się nimi, zachować je na dłużej, a także urozmaicać czas podczas monotonnych przejazdów.

Zobacz post Elektronika podróżnika na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Gdy byłam małym dzieckiem z wielkim utęsknieniem czekałam na weekend, kiedy mogłam godzinami ogladać programy krajoznawcze. Pasja poznawania świata kiełkowała we mnie, aż urosła do takich rozmiarów, że na miejscu usiedzieć nie umiałam. Mieszkałam i podróżowałam po Chinach, do których często wracam. Jednak najlepiej czuję się w Afryce Równikowej wśród prostych ludzi i dzikiej natury: między Pigmejami plemienia Batwa w Ugandzie, Masajami w Kenii, na dramatycznie niebezpieczny raftingu na Białym Nilu, z szympansami na wyspie Ngamba w Ugandzie czy gorylami górskimi w Parku Wirunga w jego kongijskiej części. W swoich pracach zajmowałam się Koreą Północną, którą już nie raz odwiedziłam.

Could create table version :No database selected