20 pomysłów na wymarzone prezenty dla podróżnika – znajdź inspirację!

Wielkimi krokami zbliżają się do nas Święta Bożego Narodzenia. W tym roku postanowiłam, że nie będę czekać na ostatnią chwilę z zakupem gwiazdkowych prezentów. Jeśli też planujecie zająć się tym wcześniej, a nie macie pomysłu na prezent dla waszych najbliższych travelmaniaków, to przedstawiam listę 20 idealnych – moim zdaniem – prezentów dla podróżnika na każdą kieszeń. Wszystkie z poniższych rzeczy albo już posiadam, albo marzę, żeby znaleźć je pod choinką. Sprawdźcie, czy znajdziecie dla siebie jakieś inspiracje:

1. Dziennik podróżnika

Bo każdy podróżnik potrzebuje swojego dziennika, w którym mógłby zapisywać swoje przygody, ważne informacje i przemyślenia. Osobiste wrażenia, zapisywane na bieżąco, to świetna pamiątka, źródło inspiracji i informacji.

Zobacz post 20 pomysłów na wymarzone prezenty dla podróżnika – znajdź inspirację! na blogu autora
Udostępnij

O autorze

Cześć! Mam na imię Ania i jestem podróżniczym świrem. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi, nowe kultury, poglądy, smaki i zapachy. Od kilku lat realizuję powoli moje podróżnicze marzenia, których z każdym dniem przybywa mi coraz więcej

Could create table version :No database selected